Říjen 2018

Nechte se mile překvapit novou kosmetikou Prouvé

26. října 2018 v 8:54 | Vašek

Make-up Prouvé

Firma Prouvé si pro vás připravila velký výběr nových kosmetických přípravků, které vás budou hýčkat svou funkčností a kvalitou. Všechny ženy jistě ocení kvalitní minerální make-upy, které jsou 100% hypoalergenní a lze je použít pro všechny typy pleti. Prouvé vám nabíz několik odstínů, takže si jistě nebude problém vybrat ten váš.

Make-upy Prouvé vynikají dokonalým krytím, přirozeným vyhlazením, saténovým provedením, trvalým a naprosto přirozeným efektem krytí nedokonalostí po řadu hodin. Díky unikátnímu složení mají makeupy extrémně lehkou strukturu a díky minerálním filtrům poskytují ochranu před škodlivými účinky slunečního záření.


Tvářenky, rozjasňovače a bronzery Prouvé


Další kosmetickou novinkou od Prouvé jsou tvářenky, rozjasňovače a bronzery v luxusním balení, kde nechybí ani kvalitní zrcátko. Vybírat můžete z několika barevných odstínů, které pleti poskytnou jedinečnou svěžest a přirozenou energii. Pleť po použití bude zářit svěžestí, bude nádherně hladká se sametovou texturou s dlouho trvajícím účinkem po mnoha hodin.

Tvářenky obsahují přírodní změčkovadlo s měkkým a ochranným účinkem, poskytují pokožce optimální úroveň hydratace, chrání ji před ztrátou vody a také před infiltrací škodlivých látek z ovzduší. Tvářenku díky hypoalergennímu vzorci mohou používat i osoby, které mají citlivou či alergickou pokožku.Řasenky Prouvé

Prouvé přiravila novinku pro vaše řasy i obočí, které jsou také vysoce kvalitní. Používáním řasenky se viditelně zlepší stav vašich řas, tak že budou silnější a pevnější. Speciální složení zregeneruje stav řas a výrazně je prodlouží, navíc perfektně zvýrazní vaše oči. Řasenky mají lehkou krémovou strukturu, s lesklou hlubokou černou barvou a přesný kartáček, díky kterému dokonale a rovnoměrně řasenku nanesete přesně tam kde budete chtít.

Řasenku mohou bez obav používat i osoby s citlivýma očima, ale i nosící kontaktní čočky. Řaseky mají extrémně bohatý vzorec obsahující: olej z masticové gumy , z evergreen stromu Pistacia lentiscus, který má vliv na řasy, přírodní, všestranná , účinná složka KERANUTRI ™ , která zvyšuje průměr, elasticitu a trvanlivost řas, snižuje jejich křehkost a také vyhlazuje. Dále obsahují posilující arganový olej, označovaný také jako "tekuté zlato", které obnovuje jak poškozené, tak zdravé řasy.

Tužky na obočí Prouvé

Díky unikátnímu složení mohou tužky používat i lidé s citlivýma a snadno podrážditelnýma očima. Tužky může volit v několika barvách, kdy barvy vypadají čerstvě a nestrácený odstín po celý den. S tužkou Prouvé nebudete mít problém nakreslit přesnou hladkou čáru přesně tam kde chcete. Tužky vás potěší i tím, že mají vestavěné ořezávátko, kterým můžete tužku kdykoliv upravit.Kompletní nabídku kosmetiky Prouvé naleznete ZDE