Březen 2016

České luxusní parfémy UNIQ Cosmetics za hubičku

29. března 2016 v 7:27 | Vašek |  Parfémy a kosmetika
Je pro vás opravdový parfém, který stojí tisíce korun drahým luxusem, který si nemůžete dovolit ?

Pak pro vás mám opravdu zajímavou nabídku ! Nedávno mě oslovil známý, že by mi chtěl dát vyzkoušet opravdové parfémy od české značky Uniq Cosmetics, kdy 50ml balení stojí 490 Kč, ale mohu jej mít se slevou za 350 Kč. Říkal jsem si asi jako teď i vy, že to bude buď nějaký chyták nebo šunt.

Jenže opak je pravdou ! Parfémy jsou inspirované vůněmi světových značek jako např. Hugo Boss, Chanel, Versace atd.. Jelikož obsahují 20% vonných esencí, jedná se tedy o opravdové parfémy což poznáte dle toho, že opravdu dlouho vydrží vonět.

Více než 80% používaných "parfémů" na trhu jsou pouze toaletní či parfémované vody. Za cenu 490 Kč si jej můžete koupit u některého z prodejců, ale pokud je chcete mít za 350 Kč je potřeba se zaregistrovat pomocí tkzv. kódu sponzora.

Registrace je zcela zdarma a vůbec k ničemu vás nezavazuje ! Navíc ještě za každý prodaný parfém získáváte provizi o f. Uniq Cosmetics. Kód potřebný pro registraci najdete na našich stránkách zde

Navíc se tam dozvíte více o parfémech Uniq Cosmetics, naleznete zde i srovnání cen parfémů s jinými značkami. Také se zde dozvíte proč se parfémy Uniq Cosmetics dají koupit za tak dobrou cenu.

Takže pokud chcete mít kvalitní parfém, který navíc není testován na zvířatech a k tomu mít ještě šanci si přivydělat, tak se na vás těším na našich stránkách.

Pokud bych měl doporučit dámskou vůni, tak zcela určitě by to byla vůně č.11, která je stejná jako Hugo Boss - Nuit pour Femme. Pánskou bych doporučil krásnou ořeněnou vůni č.82, která voní stejně jako Guerlain - L´Homme Ideal.
Ahoj, Vašek.
pánský parfém